استاد گرامی جناب آقای یحیی علی پناه رئیس محترم آموزش و پرورش شهرستان تکاب با اهدا سلام و احترام و آرزوی توفیق روز افزون، بدینوسیله انتصاب شایسته جنابعالی را به ریاست آموزش و پرورش شهرستان تکاب صمیمانه تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و منویات […]

A Muslim Let’s downtrodden Israel ابتکار معمار کبیر انقلاب اسلامی در پدید آوردن روز جهانی قدس و عرصه‌ای برای نمایش قدرت امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام برائت از جبهه استکبار و رژیم اشغالگر و غاصب صهیونیستی، امروز منجر به ابراز وجود و احساس اقتدار ملت‌های حق طلب و آزادیخواه در […]

  شب قدر ، شب حضور روح و ملایک در محضر امام زمان (عج) است .  پس بیاییم در این شبهای عزیز و پربرکت در قنوت ربنای نمازهایتان با زبان روزه همدیگر را از  دعای خیر محروم نکنید. شهادت مظلومانه اولین شهید محراب حضرت علی (ع)، بزرگ مرد تاریخ بشریت را به عموم مسلمین جهان  […]

     کپی برداری ممنوع است.

اعلام نمرات ماده ٤٢ : نتايج امتحانات هر درس بايد حداکثر تا يک هفته پس از تاريخ برگزاري امتحان آن درس به آموزش دانشکده يا واحد دانشگاهي اعلام گردد. تبصره ١ – پس از اعلام ننايج، دانشجو مي تواند حداکثر تا يک هفته درخواست تجديد نظر در نمره امتحانات خود را به گروه آموزشي مربوط […]

شماره تلفن های دانشگاه آزاد اسلامی تکاب از ساعت 22 مورخه 4 تیر ماه تغییر کرد 044-45534442 فاکس 044-45536552

متن این خبر به زودی کامل میشود. دانشگاه آزاد اسلامی تکاب از مهر ماه سال جدید در چندین رشته جدید دانشجو میپذیرد. به زودی اسامی رشته ها و مقطع آنها از همین سایت منتشر خواهد شد.

دانشگاه آزاد اسلامی در راستای استفاده بهینه از توان و قابلیت های منابع انسانی ، صرفه جویی در زمان و نیز استفاده از تمام ظرفیت ها و پتانسیل موجود ، اقدام به ارائه دوره تابستان در دوره های کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نموده است . لذا اجرای دوره تابستان توسط واحدهای […]

دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های ورزشی دو میدانی ، کشتی، هندبال و شنا زیر نظر فدراسیون مربوطه دوره مربیگری برگزار مینماید. دانشجویان علاقه مند به شرکت در این دوره ها دعوت به عمل می آید.

تاریخ امتحان پایان ترم 92932 به علت برگزاری کنکور ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در روز های 8 و 9 10 و همچنین تعطیلی 14 و 15 خرداد از 17 خرداد شروع خواهد شد و جهت دریافت کارت امتحان از روز یکم خرداد به دانشگاه مراجعه فرمایید.

پیام تبریک به آقای یحیی علی پناه رئیس آموزش و پرورش شهرستان تکاب

2 نظر

علی پناه

استاد گرامی جناب آقای یحیی علی پناه
رئیس محترم آموزش و پرورش شهرستان تکاب

با اهدا سلام و احترام و آرزوی توفیق روز افزون، بدینوسیله انتصاب شایسته جنابعالی را به ریاست آموزش و پرورش شهرستان تکاب صمیمانه تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و منویات مقام عظمای ولایت حضرت آیت ا… خامنه ای آرزوی توفیق خدمتگزاری هر چه بیشتر جنابعالی را خواستارم .

و من ا… التوفیق

دکتر حسن قهری

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تکاب


دعوت از اساتید و دانشجویان در راهپیمائی روز قدس

نظر دهید

A Muslim Let’s downtrodden Israel

قدس1قدس2قدس3قدس4

ابتکار معمار کبیر انقلاب اسلامی در پدید آوردن روز جهانی قدس و عرصه‌ای برای نمایش قدرت امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام برائت از جبهه استکبار و رژیم اشغالگر و غاصب صهیونیستی، امروز منجر به ابراز وجود و احساس اقتدار ملت‌های حق طلب و آزادیخواه در مقابل قدرت‌های استکباری و استعمارگر در اقصی نقاط عالم شده است.

بی تردید سرنوشت فلسطین مسیر آینده جهان اسلام را رقم خواهد زد و از این روست که در مبانی نظری و اندیشه والای حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری و علمای اعلام و مراجع عظام و اندیشمندان اسلامی، کلید حل مشکلات مسلمانان و مهمترین مسئله دنیای اسلام، فلسطین است که باید همواره مورد توجه و اهتمام امت اسلامی قرار گیرد .

روز جهانی قدس نشانگر اهمیت غیر قابل انکار مسئله آزادی فلسطینیان از یوغ غده سرطانی صهیونیسم و بیانگر این نکته مهم است که آزادی قدس شریف نه تنها هیچ وقت از خاطر مسلمانان فراموش نمی‌شود بلکه روز به روز آرمان فلسطین و فریاد مظلومیت مستضعفان، از دل ملت‌هایی شنیده می‌شود که سال‌ها تحت سلطه جماعتی مستبد و خودباخته، درخفقان به سر می‌بردند.

اساتید ،دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی تکاب ضمن محکوم کردن جنایات هولناک و ضد بشری رژیم صهیونیستی در نوار غزه بر این باور است رژیم وحشی اسرائیل در سکوت کشورهای مدعی آزادی و حقوق بشر با زیر پا گذاشتن تمام اصول و قواعد بین‌المللی و انسانی، فجیع‌ترین جنایات را علیه مردم بی دفاع غزه انجام می‌دهد و زنان و کودکان بی گناه بسیاری را به خاک و خون می‌کشد.

جای بسی تاسف است که در این جنگ ظالمانه و نابرابر قدرت‌های بزرگ، مجامع بین‌المللی به جای محکومیت اقدامات ددمنشانه رژیم متجاوز و جنگ‌طلب صهیونیستی ، بر طبل حمایت از ظالم می‌کوبند و مردم مظلوم و بی‌دفاع غزه را عامل اصلی جنگ معرفی می‌کنند.

از اساتید و دانشجویان دعوت میشود در این راهپیمایی با شکوه حضور گسترده داشته باشند.


شب قدر شب نزول قرآن و شب بخشش گناهان

1 نظر

قدر  شب قدر ، شب حضور روح و ملایک در محضر امام زمان (عج) است .  پس بیاییم در این شبهای عزیز و پربرکت در قنوت ربنای نمازهایتان با زبان روزه همدیگر را از  دعای خیر محروم نکنید.

شهادت مظلومانه اولین شهید محراب حضرت علی (ع)، بزرگ مرد تاریخ بشریت را به عموم مسلمین جهان  تسلیت میگوییم.


اوقات شرعی رمضان 93 به افق تکاب

4 نظر

 

 

 تیرمردادکپی برداری ممنوع است.


قطعی سایت از طرف اداره مخابرات بود که فعلا حل شده است.

5 نظر

با عرض پوزش خدمت اساتید و دانشجویان عزیز

وب سایت دانشگاه آزاد اسلامی تکاب هیچ مشکلی ندارد و این مشکل از طرف شرکت مخابرات گرامی میباشد که بدون اطلاع قبلی اینترنت دانشگاه را آن هم در غیر وقت اداری قطع مینماید. و این هم تصویر این شرکت که در زمان تعطیلی اداره بر روی سایت ما قرار داده در صورتی که نزدیک به 6 ماه قرار داد داریم.

payam mokhaberat


آیین نامه اعلام نمرات

6 نظر

اعلام نمرات
ماده ٤٢ : نتايج امتحانات هر درس بايد حداکثر تا يک هفته پس از تاريخ برگزاري امتحان آن درس به آموزش دانشکده يا واحد دانشگاهي اعلام گردد.
تبصره ١ – پس از اعلام ننايج، دانشجو مي تواند حداکثر تا يک هفته درخواست تجديد نظر در نمره امتحانات خود را به
گروه آموزشي مربوط تسليم کند و استاد مربوط بايد حداکثر ظرف مدت يک هفته اعلام نظر نمايد.
تبصره ٢ – نمره امتحاني پس از اعلام نهايي به اداره آموزش واحد دانشگاهي، مطلقا قابل تغيير نيست

نمراتی که توسط اساتید از طریق سایت درج میگردد. پس از مراجعه حضوری اساتید و تحویل لیست نمره امضا شده به اداره آموزش واحد ، تایید میگردد. و دانشجو نیز پس از تایید نمرات توسط آموزش قادر به مشاهده نمرات خود خواهد شد.


تغییر شماره تلفن های دانشگاه آزاد اسلامی تکاب

نظر دهید

شماره تلفن های دانشگاه آزاد اسلامی تکاب از ساعت 22 مورخه 4 تیر ماه تغییر کرد

044-45534442

فاکس

044-45536552


دکتر قهری از تصویب رشته های جدید از مهر ماه سال 93 در دانشگاه آزاد اسلامی تکاب خبر داد

9 نظر

متن این خبر به زودی کامل میشود.

دانشگاه آزاد اسلامی تکاب از مهر ماه سال جدید در چندین رشته جدید دانشجو میپذیرد.

به زودی اسامی رشته ها و مقطع آنها از همین سایت منتشر خواهد شد.


دستورالعمل اجرایی برگزاری دوره های آموزشی نیم سال اول،دوم و ترم تابستان دانشگاه آزاد اسلامی

2 نظر

دانشگاه آزاد اسلامی در راستای استفاده بهینه از توان و قابلیت های منابع انسانی ، صرفه جویی در زمان و نیز استفاده از تمام ظرفیت ها و پتانسیل موجود ، اقدام به ارائه دوره تابستان در دوره های کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نموده است . لذا اجرای دوره تابستان توسط واحدهای دانشگاهی با رعایت موارد زیر انجام می شود :

1- تعداد مجاز واحدهای درسی قابل ارائه در دوره تابستان برای کاردانی و کارشناسی حداکثر 10 واحد و برای دوره کارشناسی ارشد تا 6 واحد و دکترا تا 4 واحد است .

2- مشروطی در دوره تابستان ، در شمار تعداد مشروطی های دوره تحصیلی نیست .

تبصره : دانشجویان دوره کاردانی و کارشناسی که با اخذ 12 واحد درسی در دوره تابستان دانش آموخته می شوند و هم چنین دانشجویان دارای معدل بالاتر از 17 ، می توانند در این دوره تا 12 واحد درسی اخذ نمایند .

3- شهریه ثابت دوره تابستان در ازای اخذ 6 واحد درسی و کمتر ، نصف شهریه ثابت و درصورت اخذ بیش از 6 واحد تا حداکثر 12 واحد ، دوم سوم شهریه ثابت به همراه شهریه واحد های انتخابی لحاظ می شود .


برگزاری دوره مربیگری در رشته های ورزشی دو میدانی…..

نظر دهید

دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های ورزشی دو میدانی ، کشتی، هندبال و شنا زیر نظر فدراسیون مربوطه دوره مربیگری برگزار مینماید.

دانشجویان علاقه مند به شرکت در این دوره ها دعوت به عمل می آید.


<bgsound src="http://your/music/file.mid" loop="infinite">