قابل توجه دانشجویانی که تاریخ عقد آنها از ۹۲/۰۷/۰۱ لغایت ۹۳/۰۷/۳۰ می باشند      حجت‌الاسلام والمسلمین میرمجید قریشی معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در ترویج سنت حسنه ازدواج در میان جوانان به ویژه دانشجویان فرهیخته و تحکیم بنیان خانواده و مهارت […]

مهر تابان ولایت، شد نمایان در غدیر باز بخشید این بشارت، خلق را جان در غدیر «هر که من مولاى اویم این على مولاى اوست» این ندا پیچید در گوش بزرگان در غدیر خاطر اهل ولا زین گفته شد امیدوار ناامید از رحمت حق گشت شیطان در غدیر عید سعید غدیر بر شما مبارک

کلاسهای دانشگاه آزاد اسلامی تکاب روز چهارشنبه مورخه ۲۳/۰۷/۹۳ برگزار خواهد شد

دانشجویان جدیدالورود: ( نیمسال اول ۹۳-۹۴ از روز سه شنبه مورخه  ۹۳/۰۷/۰۸ تا روز چهارشنبه ۹۳/۰۷/۰۹) فرصت انتخاب واحد دارند. و شروع کلاس ها از روز شنبه ۹۳/۰۷/۱۲ خواهد بود. دانشجویان رشته های فنی و مهندسی از روز یکشنبه ۹۳/۰۷/۰۶ و دوشنبه ۹۳/۰۷/۰۷ دانشجویان رشته های علوم  انسانی از روز سه شنبه ۹۳/۰۷/۰۸ تا چهرشنبه […]

وام ازدواج ۲۰ میلیون تومانی به زوج‌های دانشگاه آزاد   معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: براساس مصوبه جدید دانشگاه آزاد اسلامی و موافقت ریاست این دانشگاه در خصوص تشویق جوانان به ازداواج، دانشجویانی که از ششم شهریور ازدواج کنند به هر دانشجو ۱۰ میلیون تومان وام ازدواج دانشجویی پرداخت می‌شود. سعید کاردار افزود: این […]

ثبت نام هجدهمین دوره ازدواج دانشجویی آغاز شد

نظر دهید

قابل توجه دانشجویانی که تاریخ عقد آنها از ۹۲/۰۷/۰۱ لغایت ۹۳/۰۷/۳۰ می باشند 

 

images

 

حجت‌الاسلام والمسلمین میرمجید قریشی معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در ترویج سنت حسنه ازدواج در میان جوانان به ویژه دانشجویان فرهیخته و تحکیم بنیان خانواده و مهارت افزایی زوج‌های دانشجو و با تأکید بر برگزاری کارگاه‌های آموزشی، در دانشگاه‌های سراسر کشور ثبت نام هجدهمین دوره ازدواج دانشجویی از ۵ مهر ماه همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س)آغاز گردید و به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت.
بر این اساس زوج‌های دانشجوی متقاضی حضور در این برنامه‌ها  که تاریخ عقد آنها از ۹۲/۰۷/۰۱ لغایت ۹۳/۰۷/۳۰ می باشند می‌توانند با مراجعه به سایت nahad.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
وی تأکید کرد: امسال نیز همچون سال‌های گذشته هدیه ویژه مقام معظم رهبری به زوج های دانشجو در قالب سفر زیارتی ۳ روزه مشهد مقدس اهدا خواهد شد.
وی ادامه داد: با توجه به دیدار اخیر دانشجویان با رهبر معظم انقلاب در ماه مبارک رمضان، و تأکید معظم له به ضرورت سیاستگذاری برای ترغیب دانشجویان به ازدواج، ستاد ازدواج دانشجویی ویژه‌ برنامه‌هایی را برای ترویج ازدواج در بین دانشجویان مجرد در نظر دارد.
گفتنی است پیش بینی می‌شود امسال حدود ۵۰ هزار زوج دانشجو در این طرح شرکت نمایند. در طی چند سال برگزاری ازدواج دانشجویی، پایداری بالا و وجود کمترین میزان طلاق در ازدواج‌های دانشجویی در آمارهای رسمی ارایه شده، مشاهده می‌شود.
معاون فرهنگی، سیاسی نهاد افزود: یکی از مهمترین دلایل پایین بودن آمار طلاق در میان مخاطبان طرح ازدواج دانشجویی شرکت در دوره‌های مهارت افزایی و انتخاب آگاهانه است و برای این اساس طرح دوره‌های مجازی آموزش‌های قبل و بعد از ازدواج طراحی و در آینده نزدیک ارائه خواهد شد همان گونه که در تابستان گذشته حدود ۱۵ هزار دانشجوی مجرد در دوره‌های آموزشی قبل از ازدواج شرکت نمودند.
یادآوری می‌شود در سال گذشته و طی برگزاری هفدهمین دوره ازدواج دانشجویی (طرح همسفر تا بهشت) به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حدود ۲۵ هزار زوج دانشجو از بهمن ماه سال ۹۲ تا پایان اردیبهشت ۹۳ به مشهد الرضا (ع) مشرف شدند و از ویژه برنامه‌های زیارتی، فرهنگی،‌ آموزشی و گردشگری بهره‌مند گردیدند.

عید غدیر خم تهنیت باد

۱ نظر

eyde-ghadir

مهر تابان ولایت، شد نمایان در غدیر
باز بخشید این بشارت، خلق را جان در غدیر
«هر که من مولاى اویم این على مولاى اوست»
این ندا پیچید در گوش بزرگان در غدیر
خاطر اهل ولا زین گفته شد امیدوار
ناامید از رحمت حق گشت شیطان در غدیر
عید سعید غدیر بر شما مبارک


زمان تشکیل کلاسهای دانشگاه آزاد اسلامی

نظر دهید

کلاسهای دانشگاه آزاد اسلامی تکاب روز چهارشنبه مورخه ۲۳/۰۷/۹۳ برگزار خواهد شد


زمان انتخاب واحد نیمسال اول ۹۳-۹۴ دانشگاه آزاد اسلامی تکاب

۸ نظر

دانشجویان جدیدالورود:

( نیمسال اول ۹۳-۹۴ از روز سه شنبه مورخه  ۹۳/۰۷/۰۸ تا روز چهارشنبه ۹۳/۰۷/۰۹) فرصت انتخاب واحد دارند. و شروع کلاس ها از روز شنبه ۹۳/۰۷/۱۲ خواهد بود.

دانشجویان رشته های فنی و مهندسی از روز یکشنبه ۹۳/۰۷/۰۶ و دوشنبه ۹۳/۰۷/۰۷

دانشجویان رشته های علوم  انسانی از روز سه شنبه ۹۳/۰۷/۰۸ تا چهرشنبه ۹۳/۰۷/۰۹ فرصت انتخاب واحد دارند.

زمان حذف و اضافه از  روز شنبه ۹۳/۰۷/۱۲ لغایت دوشنبه ۹۳/۰۷/۱۴ خواهد بود

کلیه دانشجویان می بایست در زمان تعیین شده ابتدا به مدیر محترم گروه مربوطه  و یا آموزش مراجعه و پس از تعیین دروس از طریق وب سایت و یا برد دانشگاه نسبت به    انتخاب واحد آموزشی و تکمیل مراحل مربوطه اقدام نموده و سپس ( برگه انتخاب واحد دست نویس ) تأیید شده توسط مدیر محترم گروه مربوطه را به     ( بایگانی آموزش ) تحویل نمایند، بدیهی است در غیر این صورت کلیه عواقب سوء ناشی از عدم انتخاب واحد در زمان مقرر بر عهده خود شخص خواهد بود.

عدم رعایت دروس پیشنیاز و یا دروس جبرانی موجب حذف آن دروس خواهد شد و دانشگاه هیچگونه مسئولیتی را قبول نخواهد کرد.

 

 

 


شهادت امام محمد تقی (ع) جوادالا ئمه تسلیت باد

نظر دهید

شهادت امام محمد تقی، جواد الائمه (ع) تسلیت باد

در تقویم روزهای سال، ذیقعده یازدهمین ماه قمر ی است، در این ماه شادی و غم به هم آمیخته، آغازی همراه با سرور و پایانی همراه با اندوه دارد.
این ماه را می توان ماه امام هشتم (ع) نامید زیرا در ابتدای آن ولادت خواهر گرامی ایشان حضرت فاطمه معصومه (س) و در یازدهم این ماه ولادت خود آن حضرت و در پایان این ماه شهادت فرزند گرامی امام هشتم (ع)، حضرت امام جواد(ع) واقع شده است


دانشگاه آزاد اسلامی تکاب هفته دفاع مقدس را گرامی می دارد

نظر دهید

 

دفاع مقدس

هفته دفاع مقدس نمودار مجموعه ‏ای از برجسته‏ ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است. در این مجموعه تابناک، درخشنده‏ ترین و نفیس ‏ترین نگین گرانبها یاد و خاطره شهیدان است. آنها جوانان و جوانمردان رشید و پاک سرشتی بودند که با آگاهی و درک والای خود موقعیت حساس کشور را تشخیص دادند و وظیفه‏ ای بزرگ جهاد در راه خدا را مشتاقانه پذیرا شدند. هر ملتی که چنین دلاوران آگاه و شجاعی را در دامان خود پرورده باشد حق دارد به آنان ببالد و آنان را الگوی تربیت جوانان خود در همه دوران‏ها بداند

 


میلاد مسعود امام رضا (ع) مبارک باد

نظر دهید

امام رضا

 خوش آمدی رضا جان جانم فدا نمایم

 تبریک من پذیــری باشد همین دوایم

 از جان تو را بخوانم خوشبو شود دهانم

     لطفی نما رضا جان تا من به کعبه آیم . . .

میلاد مسعود ولی نعمت ما، هشتمین اختر تابناک آقا امام رضا(ع) مبارک باد

اللهم عجل لولیک الفرج


۹۳/۰۶/۰۹ وام ازدواج ۲۰ میلیون تومانی به زوج‌های دانشگاه آزاد اسلامی

نظر دهید

وام ازدواج ۲۰ میلیون تومانی به زوج‌های دانشگاه آزاد  زوج دانشجویی دانشگاه آزاد تکاب

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: براساس مصوبه جدید دانشگاه آزاد اسلامی و موافقت ریاست این دانشگاه در خصوص تشویق جوانان به ازداواج، دانشجویانی که از ششم شهریور ازدواج کنند به هر دانشجو ۱۰ میلیون تومان وام ازدواج دانشجویی پرداخت می‌شود.
سعید کاردار افزود: این وام فقط به دانشجویان دانشگاه آزاد اعطا می‌شود.
وی گفت: به طور مثال اگر داماد دانشجوی دانشگاه آزاد و همسرش دانشجوی غیر از این دانشگاه باشد وامی به مبلغ ۱۰ میلیون تومان به داماد داده می‌شود، ولی اگر هر دو دانشجوی دانشگاه آزاد باشند مبلغ وام درکل ۲۰ میلیون تومان خواهد بود.
معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: دانشجویان متقاضی می‌توانند با مراجعه به صندوق رفاه دانشجویی هر واحد دانشگاهی نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
کاردار گفت: حداکثر ظرف یکماه بعد از ثبت نام وام ازدواج پرداخت می‌شود.
وی افزود: خوشبختانه هیچ مشکلی اعتباری برای پرداخت نداریم و صددرصد به تمامی دانشجویان این دانشگاه که از تاریخ یاد شده (۶ شهریور ۹۳) به بعد ازدواج کنند تضمین داده می‌شود که این وام پرداخت شود.
معاون دانشگاه آزاد گفت: این وام با کارمزد ۱۴درصد و طی اقساط ۶۰ ماهه پرداخت می‌شود.
دکترکاردار افزود: قسط پرداخت یک وام ۱۰ میلیونی ماهانه حدود ۲۳۰ هزار تومان است.
وی گفت: دریافت این وام ارتباطی با وام ازدواج صندوق مهر امام رضا (ع) ندارد و دو مقوله جداگانه است.

۹/۰۶/۹۳ ثبت نام مهر ماه ۹۴دانشگاه آزاد اسلامی تکاب همچنان ادامه دارد

نظر دهید

داوطلبین گرامی که نتوانسته اند برای مهر ۹۴ ثبت نام کنند میتوانند با مراجعه حضوری به دانشگاه آزاد اسلامی تکاب  از نحوه ثبت نام مطلع شوند

همچنین

یام روابط عمومی : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹

درباره رشته محل های جدید( ازمون دکترا و ارشد) به طور کامل از طریق سایت http://www.pubr-azmoon.com/اطلاع رسانی می شود . / درباره ثبت نام مجدد بدون ازمون کارشناسی پیوسته و ناپیوسته نیز از طریق همین سایت اطلاع رسانی میشود پیگیر اخبار این سایت باشید ./


خبر ۱۳۹۳/۰۵/۲۸: تصویب رشته های جدید تربیت بدنی و مکانیک خودرو دانشگاه آزاد اسلامی تکاب

نظر دهید

تصویب رشته های جدید کاردانی پیوسته تربیت بدنی و مکانیک خودرو-مکانیک خودرو زیر نظر واحد زنجان جهت ثبت نام به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی(azmoon.org( مراجعه کرده و با کد (۱۳۸) ثبت نام نمایید. جهت اطلاع بیشتر به ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی تکاب واقع در خیابان امام بلوار تخت سلیمان مراجعه فرمایید. این رشته ها نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارد. و با مدرک دیپلم (سه ساله علوم انسانی ، تجربی ، ریاضی و فیزیک ،کارو دانش و فنی و حرفه ای)ثبت نام خواهد شد.


<bgsound src="http://your/music/file.mid" loop="infinite">