جهت ورود به سامانه سیدا بر روی تصویر زیر کلیک کنید

ثبت نام بدون آزمون مهر ۹۵-۹۴ دانشگاه آزاد اسلامی تکاب آغاز شد. برای ثبت نام به سایت http://www.azmoon.org و پس از خرید کارت اعتباری ( http://azmoon.afranet.com) در مقطع درخواستی ثبت نام نمایید. لازم به توضیح است که قبل از انتخاب رشته جهت مشاهده لیست رشته های جدید به آموزش دانشگاه مراجعه نمایید. پس از ثبت نام […]

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند : طبق تبصره یک ماده ۴۲ آئین نامه آموزشی نمرات اعلامی در سایت ، نهایی بوده و قابل تغییر نمی باشد. دانشجویان میتوانند حداکثر ۷ روز پس از اعلام نمرات نهایی نسبت به درخواست تجدید نظر از طریق سایت اقدام نمایند. بدیهی است پس از مهلت تعیین شده […]

دانشجویان گرامی انتخاب واحد ترم بهمن ماه ۹۳۹۴ از روز دوشنبه ۹۳/۱۱/۲۷ از طریق سایت برای ورودی های قدیم میسر میباشد . جهت انتخاب واحد ، باید بدهی ترم قبل تسویه گردد. در انتخاب واحد خود دقت نمایید و دروس پیشنیاز و هم نیاز رعایت گردد پس از اینکه انتخاب واحد نمودید از برگه پرینت […]

سلام برتو ای مطلع فجر! ای سپیده سحر ای انفجار نور، خوش‏ آمدی. دهه فجرمبارک …   دهه فجر انقلاب اسلامی از نگاه مقام معظم رهبری دهه فجر انقلاب اسلامی -دهه فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته […]

کسب دو عنوان سومی انفرادی در مسابقات کشتی آزاد منطقه ۲ دانشگاه آزاد اسلامی به کشتی گیران واحد تکاب رسید . این مسابقات در دو رشته  ازاد و فرنگی  به میزبانی  واحد بوکان در استان آذربایجان غربی در تاریخ ۹۳/۱۰/۱۲ با حضور تیم های مختلف ورزشی از استان در این واحد دانشگاهی برگزار شد . […]

شروع ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تکاب

نظر دهید

ثبت نام بدون آزمون مهر ۹۵-۹۴ دانشگاه آزاد اسلامی تکاب آغاز شد. برای ثبت نام به سایت http://www.azmoon.org

و پس از خرید کارت اعتباری ( http://azmoon.afranet.com) در مقطع درخواستی ثبت نام نمایید. لازم به توضیح است که قبل از انتخاب رشته جهت مشاهده لیست رشته های جدید به آموزش دانشگاه مراجعه نمایید. پس از ثبت نام در سایت سنجش دانشگاه آزاد اسلامی برگه دریافتی را همراه با مدارک زیر به دانشگاه تحویل نمایید (پنج شنبه ها اداری دانشگاه تعطیل است.)

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام پذیرفته شدگان

 

مقطع تحصیلی مدارک لازم
کاردانی ناپیوسته ۱- اصل گواهینامه دوره پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم ( در صورت عدم ارائه اصل  مدرک، ارائه گواهی نامه موقت دوره پیش دانشگاهی به انضمام یک فقره چک یا سفته به مبلغ ۱۰ میلیون ریال بابت ضمانت الزامی است)
۲- اصل شناسنامه عکس دار و ۲ برگ فتوکپی از تمام صفحات آن
۳- اصل کارت ملی و ۲ برگ فتوکپی آن
۴- عکس ۳*۴ شش قطعه، پشت نویسی شده ( جهت مشمولین ۱۲ قطعه)
۵- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه برادران را مشخص نماید و ۲ برگ فتوکپی آن
۶- ارائه معرفی نامه عکس دار جهت فرهنگیان مشمول و کارکنان نیروهای مسلح
کاردانی پیوسته ۱- اصل دیپلم نظام جدید متوسطه در یکی از شاخه های فنی و حرفه ای یا کار و دانش متناسب با رشته انتخابی یا گواهی گذراندن ۹۶ واحد درسی دوره سه ساله تحصیلات متوسطه در یکی از شاخه های فوق الذکر یا اصل دیپلم هنرستانی نظام قدیم متوسطه متناسب با رشته انتخابی.(در صورت همراه نداشتن اصل گواهینامه دیپلم، ارائه گواهینامه موقت به همراه سفته یا چک به مبلغ ۱۰ میلیون ریال به مسئول ثبت نام الزامی است)
۲- اصل شناسنامه عکس دار و ۲ برگ فتوکپی از تمام صفحات آن
۳- اصل کارت ملی و ۲ برگ فتوکپی آن
۴- عکس ۴*۳ شش قطعه، پشت نویسی شده ( جهت مشمولین ۱۲ قطعه)
۵- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه برادران را مشخص نماید و ۲ برگ فتوکپی آن
۶- ارائه معرفی نامه عکس دار جهت فرهنگیان مشمول و کارکنان نیروهای مسلح
کارشناسی پیوسته ۱- اصل گواهینامه دوره پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم ( در صورت عدم ارائه اصل  مدرک، ارائه گواهی نامه موقت دوره پیش دانشگاهی به انضمام یک فقره چک یا سفته به مبلغ  ۱۰ میلیون ریال بابت ضمانت الزامی است)
۲- اصل شناسنامه عکس دار و ۲ برگ فتوکپی از تمام صفحات آن
۳- اصل کارت ملی و ۲ برگ فتوکپی آن
۴- عکس ۳*۴ شش قطعه، پشت نویسی شده ( جهت مشمولین ۱۲ قطعه)
۵- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه برادران را مشخص نماید و ۲ برگ فتوکپی آن
۶- ارائه معرفی نامه عکس دار جهت فرهنگیان مشمول و کارکنان نیروهای مسلح
کارشناسی ناپیوسته ۱- اصل مدرک یا مدرک موقت پایان دوره کاردانی یا گواهی اتمام پایان دوره کاردانی با ذکر تاریخ فارغ التحصیلی مورد تایید موسسات آموزش عالی معتبر ( در صورت عدم ارائه اصل مدرک یا مدرک موقت، ارائه یک فقره چک یا سفته به مبلغ ۱۰ میلیون ریال الزامی است)
۲- اصل شناسنامه عکس دار و ۲ برگ فتوکپی از تمام صفحات آن
۳- اصل کارت ملی و ۲ برگ فتوکپی آن
۴- عکس ۴*۳ شش قطعه، پشت نویسی شده ( جهت مشمولین ۱۲ قطعه)
۵- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه برادران را مشخص نماید و ۲ برگ فتوکپی آن .
مهم * دانشجویان مشمول حتما باید گواهی لغو معافیت تحصیلی را ارائه نمایند
مهم ** دانشجویانی که مدت سنوات تحصیلی آنان در مقطع کاردانی بیش از ۶ ترم به طول انجامیده است باید مجوز افزایش سنوات از وظیفه عمومی بدون درج غیبت را ارائه نمایند.
۶- ارائه معرفی نامه عکس دار جهت فرهنگیان و کارکنان رسمی نیروهای مسلح
کارشناسی ارشد ناپیوسته ۱- اصل مدرک کارشناسی به انضمام ریز نمرات تایید شده. پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی نمی باشند باید اصل گواهی تایید شده دال بر فراغت از تحصیل  را که توسط دانشگاه محل تحصیل با قید معدل و تاریخ فارغ التحصیلی صادر شده باشد، به همراه ریزنمرات تأیید شده ارائه نمایند.( این قبیل دانشجویان به علت نداشتن اصل مدرک کارشناسی، باید سفته یا چک ضمانت به مبلغ ۱۵ میلیون ریال (معادل هزینه انصراف) را به مسئول ثبت نام ارائه نمایند.)
۲- تصویر برگ لغو معافیت تحصیلی دوره کارشناسی(جهت پذیرفته شدگان مشمول)* پذیرفته شدگانی که مقطع کارشناسی ناپیوسته را بیش از ۶ نیمسال و کارشناسی پیوسته را بیش از ۱۲ نیمسال گذرانده اند باید مجوز ادامه تحصیل معاونت وظیفه عمومی ناجا در نیمسال یا نیمسالهای ارفاقی بدون درج غیبت را هنگام ثبت نام ارائه دهند .
۳- اصل شناسنامه عکس دار و ۲ برگ فتوکپی از تمام صفحات آن
۴- اصل کارت ملی و ۲ برگ فتوکپی آن
۵- عکس ۳*۴ شش قطعه، پشت نویسی شده ( جهت مشمولین ۱۲ قطعه)
۶- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه برادران را مشخص نماید و ۲ برگ فتوکپی آن
۷- ارائه معرفی نامه عکس دار جهت فرهنگیان مشمول و کارکنان نیروهای مسلح
دکتری ۱- اصل مدرک کارشناسی ارشد به انضمام ریز نمرات تایید شده با ذکر معدل . پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی ارشد نمی باشند باید ضمن سپردن تضمین معتبر مانند چک یا سفته در حد هزینه انصراف کتبا متعهد شوند اصل گواهی مدرک خود را که به تائید دانشگاه محل تحصیل آنان رسیده و معدل دوره کارشناسی ارشد نیز در آن قید شده باشد حداکثر تا پایان آبان ماه ارائه دهند . به هر حال در گواهی مذکور زمان فراغت از تحصیل فرد باید حداکثر تا ۳۱ شهریورماه ۹۳ درج شده باشد .
۲- اصل شناسنامه عکس دار و ۲ برگ فتوکپی از تمام صفحات آن
۳- اصل کارت ملی و ۲ برگ تصویر آن
۴- شش قطعه عکس ۳*۴ پشت نویسی شده
۵- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه برادران را مشخص نماید و ۲ برگ تصویر آن
۶- ارائه معرفی نامه عکس دار جهت فرهنگیان مشمول و کارکنان نیروهای مسلح 

پیام تسلیت دانشگاه آزاد اسلامی تکاب به دنبال درگذشت دانشجوی دانشگاه

۲ نظر

هوالباقی

 

با کمال تأثر و تأسف با خبر شدیم جناب آقای آیدین بهشتی دانشجوی رشته کامپیوتر نرم افزار ، دعوت حق را لبیک گفتند. دانشگاه آزاد اسلامی تکاب  ضمن ابراز تأسف، این مصیبت را به خانواده ایشان و جامعه دانشگاهی تسلیت عرض نموده، رحمت و مغفرت واسعه الهی برای آن مرحوم و سلامتی و شکیبائی برای بازماندگان وی را از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایند


طرح کوچک سازی دانشگاه تهیه شد/ تبدیل واحدهای زیان ده به دانشکده

نظر دهید

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از تهیه طرح کوچک سازی دانشگاه خبر داد و گفت: کاربری واحدهای زیان‌ده یا تغییر می‌کند و یا به دانشکده تبدیل می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید میرزاده در حاشیه سومین نشست پژوهشگاه «آینده‌پژوهشی و چشم‌انداز» در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه اسامی معاونت‌هایی که قرار است با هم ادغام شوند تا ۱۵ معاونت به ۷ معاونت برسد چیست؟ گفت: در دانشگاه آزاد ۱۵ معاونت را از تشکیلات سابق داریم و با هدف چابک‌سازی سیستم و همچنین اثربخشی بیشتر دانشگاه در سطح ملی و استانی این معاونت‌ها و تشکیلات‌ها کاهش پیدا می‌کند تا هزینه دانشگاه نیز کم شود و همچنین سیستم آموزشی دانشگاه بتواند سرعت تصمیم‌گیری بالاتری داشته باشد.

وی افزود: طرح ادغام معاونت‌ها و کوچک‌سازی دانشگاه تهیه شده و در هیات امنا به تصویب رسیده و منتظر تصمیم‌گیری هیات امنای مرکزی است که در اردیبهشت یا در اوایل خرداد ماه جلسه آن تشکیل می‌شود که اگر این ادغام‌ها و کوچک‌سازی دانشگاه در جلسه هیات امنای مرکزی تصویب شود، باعث کاهش تعداد معاونت‌ها و مدیران در سطح سازمان مرکزی و استانی خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به این سئوال خبرنگار مهر که اسامی این معاونت‌ها چیست؟ گفت: به دلیل اینکه هنوز مورد تصویب هیات امنای مرکزی قرار نگرفته، اسامی آن را فعلا اعلام نمی‌کنم.

میرزاده در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار مهر مبنی بر اینکه خبر ادغام معاونت فرهنگی با معاونت دانشجویی چقدر صحت دارد؟ گفت: آن چیزی که مسلم است، این است که تعدادی از معاونت‌ها با هم ادغام می‌شوند اما ممکن است در خصوص معاونت فرهنگی و دانشجویی به این نتیجه برسیم که این دو معاونت با هم ادغام نشود. اما به طور حتم تعداد معاونت‌های دانشگاه آزاد نصف خواهد شد و البته هیچ معاونتی فعالیتش از بین نمی‌رود، چرا که ما فعالیت‌های فرهنگی، دانشجویی، ورزشی، پژوهشی و آموزشی داریم و ممکن است در این ادغام‌ها، سطح معاونت‌ها تغییر کند ولی فعلا معلوم نیست که کدام معاونت می‌ماند و یا کدام معاونت ادغام می‌شود.

وی در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار مهر مبنی بر اینکه در حال حاضر در سال ۹۴ تعداد واحدهای زیان‌ده دانشگاه آزاد چه تعداد است؟ گفت: واحدهای زیان‌ده دانشگاه آزاد در مهرماه ۱۳۹۲، ۲۳۵ واحد بود که در اسفند ۱۳۹۲ به کمتر از ۱۵۰ واحد رسید و در سال ۹۳ تعداد آنها کمتر شد و پیش‌بینی ما این است که ۲۳۵ واحد زیان‌ده اسفند ۱۳۹۳ به ۱۰۰ واحد برسد و تا اسفند ۹۴ نیز این تعداد کمتر شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه اظهار داشت: کاربری واحدهای زیان‌ده یا تغییر می‌کند و یا اگر مرکزی باشد که زیان‌ده باشد، آن را به یک دانشکده تخصصی تبدیل کنیم و درواقع ما هیچ واحدی را تعطیل نمی‌کنیم ولی سطح مراکز و واحدهای زیان‌ده ممکن است از نظر تشکیلاتی و معاونت‌های آموزشی تغییر کند.

میرزاده در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آخرین اخبار از رشته‌های بدون مجوز دانشگاه آزاد که از سوی وزارت علوم اعلام شده بود چیست؟ گفت: همه رشته‌های دانشگاه آزاد مجوز دارند و من بارها اعلام کرده‌اند که مجوز قانونی داریم و چون ما با وزارت علوم همکاری می‌کنیم، پاسخ سئوالات و ابهامات آنها را در کمیسیون مشترکی با حضور معاون آموزشی دانشگاه و معاون سنجش و پذیرش اعلام می‌کنیم و ممکن است برخی پرونده‌ها ناقص باشد که تکمیل شده و دوباره به دانشگاه برمی‌گردد.

وی در پاسخ به سئوال دیگری در خصوص رشته‌های میان رشته‌ای در دانشگاه آزاد، گفت: برای ایجاد کد رشته‌های جدید تابع قانون آموزش عالی هستیم و هر جایی که بخواهیم رشته جدیدی ایجاد کنیم، کادر علمی آن را تامین می‌کنیم. تعداد زیادی رشته جدید به تصویب رسیده است که شامل رشته‌های میان رشته‌ای و رشته‌های جدید در دانشگاه آزاد است.

(بیشتر…)


صفحه 1 از 3512345...102030...قبلی »
<bgsound src="http://your/music/file.mid" loop="infinite">